درباره ما

واژه وبارتما از سه کلمه کلیدی(Web Art Ma)، که به معنای وب هنر ماست تشکیل شده است.

در دنیای وب، اولین موردی که در زمینه ی طراحی وبسایت و اپلیکیشن موردتوجه است ، مساله ی ظاهر زیبا و کاربرپسند بودن آن می باشد. ظاهری زیبا متناسب با زمینه ی کاری مشتریان و رعایت استانداردهای طراحی و اصول روانشناسی رنگ ها، اولین نکته ای است که برای تولید یک وبسایت مورد نیاز است. نکته ی دوم، مربوط به برنامه نویسی تخصصی وبسایت مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد.یک وبسایت علاوه بر زیبایی بایستی بسیار سبک و ریسپانسیو باشد.نکته ی سوم و تعیین کننده در طراحی وبسایت ، مساله ی رنکینگ سایت و دیده شدن در موتورهای جستجو است.و درنهایت مشاوره و پشتیبانی قوی به مشتریان. وبسایتی با این  ویژگی های ، به تیم قوی در زمینه ی طراحی و برنامه نویسی و مشاوره نیاز دارد که به زیبایی هر چه تمام تر هنر طراحی وب را خلق کند.این توانایی و قدرت در تیم وبارتما نمود کرده ،از این رو واژه ی وبارتما را برگزیدیم و وب را هنر خود می دانیم.

دپارتمان های انیمیشن سازی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، طراحی سه بعدی و شخصیت پردازی تا به امروز به این مجموعه اضافه شده است.

ما برای کسب و کار شما مشاوره می دهیم و برنامه ریزی می کنیم، تا در دنیای مجازی به راحتی دیده شوید.هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است.

دوستتون داریم 🙂