طراحی اپلیکیشن موبایل در اهواز

شنبه 9 دي 1396

طراحی اپلیکیشن

how-and-why-should-you-create-a-mobile-app

طراحی اپلیکیشن موبایل در اهواز

طراحی اپلیکیشن با گسترش چشم گیر فناوری اطلاعات و برخورداری مردم از موبایل های هوشمند و اینترنت در سال های اخیر مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است

داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای هر کسب و کاری یک امر ضروری و هدف اصلی برای بیزینس آنلاین می باشد به همین دلیل صاحبان کسب و کار و برندها اقدام  به طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ios   شدند  تا محصولات خود را در این اپلیکیشن ها به فروش برسانند

انواع طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها به دو صورت طراحی می شوند دسته اول اپلیکیشن هایی هستن که به اینترنت نیاز دارند و دسته دوم از اپلیکیشن ها به صورت افلاین هستند و نیازی به اینترنت ندارند .

با داشتن اپلیکیشن این امکان را به مشتریان می دهید می دهید تا بتوانند شما را ببینند و بهترین قابلیت برای شرکت ها قابلیت ارسال اعلان یا پوش نوتیفیکیشن (push notification)  می باشد که می توانید محصولات و خدمات جدیدتان را بطور مستقیم به اطلاع مشتریان برسانید  و بطور مداوم با آنها در ارتباط باشید.
کاربران از پیچیدگی های خرید اینترنتی رها می شوند و از طریق اپلیکیشن به سادگی خرید خود را انجام میدهند.همچنین شما امکان دریافت و بررسی آمارهای کاربران می باشد،اینکه چه تعداد اپلیکیشن شما بر روی گوشی های موبایل نصب شده است و چه تعداد کابرانی در آن فعالیت دارد، چه تعداد در ماه خرید انجام شده و … را می توانید دسترسی داشته باشید.

mobile-app1

طراحی برنامه اندروید و ios

مراحل طراحی اولیه اپلیکیشن موبایل عبارتند از:

 

بررسی و تحلیل ایده اولیه

 

ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری

 

طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلیکیشن

 

برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار

 

اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما (یا بخش مدیریت)

 

آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف

 

رفع اشکالات احتمالی

 

انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریابی

 

تعداد استفاده کنندگان یک اپلیکیشن موبایل و کیفیت آنها از این نظر که مشتری هدف شما باشند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت رعایت نکات مختلفی که باعث سهولت کار با یک نرم افزار گردد و از طرف دیگر آن اپلیکیشن موبایل را کارا کند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است

 

همچنین در طراحی اپلیکیشن می توانید از جدید ترین اخبار و رویدادها از شرکت خود و مربوط به آن را به کاربران خود اطلاع بدهید.
مهمترین مزیت داشتن اپلیکیشن برای یک شرکت،سبقت از رقیبان خود در کسب و کار می باشد و نوعی برند سازی اینترنتی در بین شرکت ها در فضای آنلاین وسیله مناسبی می باشد. و باعث می شود تا نام شما از یاد کاربران نرود.
در نتیجه تعداد افرادی که از موبایل استفاده می نمایند رو به افزایش می باشد و بیشتر آنها از طریق گوشی های هوشمند و سایر ابزارها به اینترنت دسترسی دارند و به کلیه کسب و کارها توصیه می شود تا یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود بسازند.

نمونه کار های وب سایت مشاهده همه