با ما تماس بگیرید : 0454 301 916 98+

چگونه می توانیم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل خود را برآورد نماییم؟

چگونه می توانیم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل خود را برآورد نماییم؟
04 نوامبر

یکی از سوالاتی مهمی که پیش از طراحی اپلیکیشن موبایل ، چه برای شخص یا شرکت سفارش دهنده و چه شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل یا شخص طراحی پیش می آید این است که ساخت اپلیکیشن سفارشی چقدر هزینه دربر خواهد داشت. دو راه حل برای فهم این موضوع وجود دارد: یک بررسی هزینه های ساخت به همراه جزئیات آن است و یا راه دوم ارائه جدولی بر مبنای انواع اپلیکیشن ها و قیمت های آن می باشد.

 طراحی اپلیکیشن

 قبل از اعلام هرگونه قیمت بگذارید چند نکته را با شما درمیان بگذاریم. با یک سرچ ساده متوجه خواهید شد که سایت هایی هستند که با مبالغی بسیار پایین برای شما اپلیکیشن موبایل اعم از طراحی اپلیکیشن IOS و اندروید را انجام می دهند. حتی رایگان هم وجود دارد. سایت هایی که با امکانات بسیار ساده، یک اپ معمولی خیلی معمولی به شما ارائه می دهند. حتما شده که وقتی وارد یک میوه فروشی می شوید، انواع مختلف از یک میوه، قیمت های مختلف دارد. حتی برخی از ضایعات را به رایگان به شما می دهند. واقعیت ساخت اپلیکیشن های موبایل هم به همین صورت است. قیمت اصلی را میزان ساعتی که برنامه نویسان و طراحان برای طراحی و تست و بهبود آن می گذارند تعیین می کند.

طراحی نرم افزار یک هنر است ،هنری آمیخته از گرافیک ،تحلیل سیستم ، مهندسی ساخت نرم افزار،برنامه نویسی ،کارایی و اثربخشی ، پس ارزش اپلیکیشن شما میزان ارزش این هنر است…

شرکت ها و اشخاص مختلفی در حوزه طراحی اپلیکیشن فعالیت می کنند و ممکن است هزینه های متفاوتی را برای شما برآورد نمایند،ولی انتخاب شما این است که چه مقداری از کیفیت برای اپلیکیشن مورد انتظار لازم است یا مقیاس طرح کسب و کار مورد نظر جهت پیاده سازی برای اپلیکیشن موبایل در چه حدی می باشد.شرکت طراحی اپلیکیشن پردو این اطمینان را به شما می دهد که پیش از پیاده سازی اپلیکیشن شما در ابتدا متناسب به نیاز شما برآورد هزینه نماید ،چراکه نیاز شما تعیین کننده هزینه شما می باشد.

اگر هزینه ای پایین تر یا بالاتر از خدمات مورد نیاز شما برآورد گردد،در هردو صورت می تواند از لحاظ مالی برای شما ضرر به همراه داشته باشد،چرا که اگر با کیفیت تر پایین تر از مورد نیاز واقعی شما طراحی انجام شود ممکن است در اجرای کسب و کار شما خلل ایجاد شود.

ارائه خدمات طراحی و پشتیبانی اپلیکیشن موبایل به صورت ماهیانه:

 در صورتی که پروژه مورد نظر کارفرما ،به صورت بلند مدت باشد و نیاز به توسعه پایدار و پشتیبانی روزانه داشته باشد دیگر شرایط برآورد هزینه متفاوت است و شرکت و تیم طراح بر اساس حجم کار ماهیانه برای هر نفر ساعت برای کارفرما برای هرماه  اعلام هزینه می نماید.

زمانی که شما قصد انجام پروژه طراحی اپلیکیشن را دارید با چهار موضوع روبرو هستید که می بایست هر کدام به طور جداگانه برآورد هزینه گردد:

هزینه طراحی کنترل پنل مدیریت:

مهمترین بخش در برآورد هزینه یک سیستم بخش کنترل پنل آن اپلیکیشن می باشد، چرا که قلب سیستم و موتور محرک پروژه اپلیکیشن کنترل پنل آن می باشد.هزینه طراحی کنترل پنل مدیریت اپلیکیشن موبایل بر اساس امکانات و ماژول های مورد نیاز مشتری محاسبه می شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید:

در پروژه شما ممکن است کنترل پنل مدیریت از پیش طراحی شده باشد و یا شما فقط به یک اپلیکیشن اندرویدی مستقل نیاز داشته باشید که هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید به صورت Native و یا webview محاسبه شود.

هزینه طراحی اپلکیشن ios:

هزینه طراحی اپلیکیشن ios معمولا هزینه ای بیشتر از طراحی اپلیکیشن اندروید دارد چرا که ابزار ، محیط، و برنامه نویسانی که برای طراحی یک اپلکیشن ios نیاز هست هزینه اولیه بیشتری دربر خواهد داشت.هزینه طراحی اپلیکیشن ios به صورت Native محاسبه می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.