طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت در اهواز و طراحی اپلیکیشن موبایل در اهواز

طراحی سایت در اهواز

web-design-in-ahvaz

طراحی وب سایت در اهواز , آموزش طراحی سایت در اهواز , آموزشگاه طراحی سایت در اهواز , طراحی سایت اهواز , آموزش طراحی وب سایت در اهواز , طراح سایت در اهواز , طراحان سایت در اهواز

برای اینکه با خدمات ما آشنا شوید اول بهتره اصطلاحات زمینه کاری ما رو بدونید و بهتر درک کنید.

 

رابط کاربری

 

رابط کاربری یا واسط کاربری (UI) را می توان یک رابطه بین کاربر و وسیله ای که کاربر از آن استفاده می کند دانست که متشکل می شود از یک سری دستورها که کاربر به وسیله ی مورد نظرش می دهد ( درون داده ) و اجرای آن دستورها که توسط وسیله انجام می شود ( برون داده ) . در واقع UI قسمتی از وسیله ای است که ارتباط کاربر را با آن وسیله برقرار می کند.

 

تجربه کاربری

 

تجربه کاربری یا UX احساسی است که کاربر در تجربه ی اول استفاده از یک وسیله بدست می آورد حال این تجربه میتواند خوب یا بد باشد هر چه کاربر در تجربه اول استفاده از یک وسیله احساس بهتری داشته باشد به استفاده ی دوباره از آن محصول بر می خیزد و این موضوع برای طراحان UX مهم است.

 

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

 

طراحی سایت واکنشگرا رویکردی است که به این موضوع اشاره دارد که طراحی باید طبق خواسته های کاربر و سایز صفحه دستگاهی که در حل استفاده می باشد انجام شود.این نوع طراحی رابطه مستقیم با گرید بندی،تصاویر و کوئری های CSS دارد.وقتی که کاربر دستگاه خود را از لپ تاپ به Ipad تغییر دهد،سایت نیز باید بصورت خودکار با رزولوشن دستگاه سازگار شود. به گونه ای دیگر سایت باید طوری باشد که بصورت خودکار به خواسته های کاربر پاسخ دهد.این روش به خوبی نیازهای بیهوده در طراحی های مجدد برای هر دستگاهی را برطرف کرده است.

 

بهینه سازی سایت

 

به یک سری فعالیت ها که برای بالا بردن رتبه ی سایت در نتایج جستجو شده در موتور های جستجو صورت می گیرد ، سئو می گویند که برای این کار باید سایت مورد نظر را بهینه سازی کرد. در واقع طراحی سایت ، محتوا ، لینک ها ، دسترسی ها ،ساختار ، کلمات کلیدی در بالا بردن سئو سایت موثر هستند.

 

فرایند انجام طراحی سایت

 

web-design-step1

۱- هر پروژه منحصر بفرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. به علاوه، امروزه دیگر شاهد نام‌های تجاری بسیاری در فضای وب هستیم و رقابت سنگین است. بنابراین لازم است که قبل از شروع پروژه، به دقت نیازها و خواسته‌های شما را بسنجیم و بهترین راه پیاده‌سازی آنها را مشخص کنیم. ما بدین ترتیب می‌توانیم یک وب‌سایت مناسب و متفاوت را برای شما بیافرینیم

web-design-step2

۲- با تجزیه و تحلیل می‌توانیم چشم‌انداز پروژه را مشخص کنیم و یک برآورد هزینه بدست آوریم. ما بدین‌وسیله می‌توانیم پیشنهاد خود را که لیستی از خدمات و راه‌حل‌های مختلف به همراه هزینۀ آنها است را به شما عرضه کنیم. شما می‌توانید این لیست را بسته به نیاز خود سفارشی کنید. سپس ما یک تیم برای شروع پروژه شما تشکیل خواهیم داد: مجموعه‌ای از مدیران، طراحان و توسعه‌دهندگان

web-design-step3

۳- تیم طراحی ما شامل افراد متخصص و با تجربه‌ای می‌شود که آماده هستند تا با رعایت تمام اصول زیبایی شناختی یک طراحی منحصربفرد و سفارشی را برای شما انجام دهند. در هنگام طراحی جزئیات بسیار اهمیّت دارد و به کمک آنهاست که می‌توان که ویژگی‌های تجارت شما را می‌توان در کلیت کار به نمایش گذاشت و یک تصویر خوب در ذهن مخاطبان بر جای گذاشت.

web-design-step4

۴- ما باور داریم که لازم است طراحی و کدنویسی یک وب‌سایت دارای هماهنگی کامل باشند و تمامی ابزار و فناوری‌های جدید در برنامه‌نویسی وب‌سایت بکار گرفته شوند. تیم برنامه‌نویسی ما با ابزارهای مناسب اقدام به طراحی انجام شده روح خواهد بخشید و مطمئن می‌شود که سایت شما سریع، کاربردی و به روز است و البته، مدیریت آن به سادگی امکان‌پذیر است.

web-design-step5

۵- در نهایت یک نسخۀ آزمایشی از سایت را بارگذاری خواهیم کرد تا شما بتوانید به دقت آن را بررسی کنید و نظر خود را به اطلاع ما برسانید. در این مرحله شما می‌توانید تمام صفحات و قابلیت‌های وب‌سایت خود را آزمایش کرده و مطمئن شوید که هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر هم که موردی به نظرتان رسید می‌توانید این موضوع را به اطلاع ما برسانید تا در نسخۀ نهایی آن را ویرایش کنید.

در نهایت وقتی که همه‌چیز آماده بود و چراغ سبز از شما دریافت شد، سایت شما را به طور رسمی راه‌اندازی خواهیم کرد.